Ekrany dogładzające etykiety

ekrany dogładzające etykiety

Ekrany dogładzające etykiety stanowią integralną część procesu dokładnej aplikacji etykiet na butelki w automatycznych etykieciarkach do butelek firmy Krones. Produkt ten zapewnia wysoką wydajność dla klientów wykorzystujących maszyny etykietujące etykietami samoprzylepnymi, transparentnymi.

Producent ekranów dogładzających etykiety

W zależności od linii produkcyjnej czy rodzaju butelki Beverpack realizuje projekty w różnych szerokościach, długościach czy grubościach. Na specjalne życzenie klienta i zgodnie z zapytaniem każdy ze składowych elementów ekranu dogładzającego może być zmodyfikowany.

Ekrany dogładzające najczęściej składają się z 4 warstw: Podstawy ze stali nierdzewnej z dowolną ilością mocowań instalacyjnych w zależności od posiadanego systemu maszyny, która jest dostępna w różnych wymiarach.

Druga warstwa to z reguły elastyczne wypełnienie z pomarańczowej pianki zapewniające odpowiedni standard odbojności i wytrzymałości oraz w zależności od jej grubości daje możliwość optymalnego ustawienia urządzenia, które ma etykietować butelkę w zależności od jej wysokości.

Kolejna warstwa, która ma zastosowanie w produkcji ekranów do automatycznych etykieciarek do butelek dla przemysłu spożywczego ma na celu ich utwardzenie i zmniejszenie ścieralności. Na koniec całość jest oklejana nisko-ścieralną tkaniną lub folią techniczną.

Dzięki takiej konstrukcji aplikacja etykiet na butelki odbywa się przez jej obrót w sposób łatwy i wydajny.

Beverpack jest doświadczonym producentem ekranów dogładzających etykiety, dostarczającym swoim klientom kilkaset sztuk rocznie nowych bądź zregenerowanych (oryginalna podstawa ze stali nierdzewnej jest częściowo wykorzystywana, aby obniżyć koszty).

Klient może dostosować ich długość do rozmiarów butelki, a realizacja zamówienia zajmuje do 14 dni. Jakość materiałów, które wykorzystujemy nie ustępują oryginałom, a wersja z wkładką usztywniającą znacząca wydłuża ich żywotność.