Gąbki do etykieciarek

Gąbki do etykieciarek są najczęściej wykorzystywaną i zamawianą przez klientów częścią eksploatacyjną. Są wykorzystywane w systemach do etykietowania  firm KHS, Krones czy Robak, mają one zastosowanie do dociskania etykiet na różne opakowania wykonane ze szkła lub plastiku. Wykonanie części z wysokiej jakości pianek elastycznych daje możliwość dostosowania ich do specyficznych ustawień wykorzystywanych w urządzeniach klientów.

Projektowanie elementów do etykieciarek

W zależności od typu etykieciarek i rodzaju etykiet, jakie mają dociskać po wyjściu z aplikatora – ich płaska powierzchnia dociskowa może być pokryta warstwą silikonu lub nie. Pokrycie z silikonu przedłuża ich żywotność i pozwala na etykietowanie znacząco większej ilości opakowań na dobę. Zasadniczo wyróżniamy 3 rodzaje gąbek do dociskania etykiet.:

 – gąbkę etykiety głównej,

 – gąbkę etykiety kontry,

 – gąbkę etykiety krawatki.

 

Firma Beverpack ma w swojej ofercie również gąbki etykiety owijki, gąbki etykiety / głowicy banderoli.

Elementy dociskające etykiety były pierwszymi produktami dla branży spożywczej jakie produkowała nasza firma. Mamy doświadczenie w ich produkcji od ponad 20 lat. Pierwszymi klientami były browary należące do największych grup piwowarskich na świecie. Firma konsekwentnie zwiększała swój zasięg i obecnie dostarczamy różnego rodzaju dociski etykiet dla największych producentów wyrobów alkoholowych i wód mineralnych w Polsce.

Oferujemy gąbki pokryte silikonem lub bez powłoki, na żądanie klienta oferujemy wersję ze stalową podstawą gdzie system mocowań pozwala na bezproblemową instalacje w urządzeniu producenta, a etykieta jest aplikowana jak w przypadku oryginału.

rolki do etykieciarek
rolki do etykieciarek

Rolki do etykieciarek

Beverpack ma w swojej ofercie szeroką gamę rolek do etykieciarek. Wykonujemy rolki z pianek pokrytych silikonem, rolki do urządzeń do etykiet samoprzylepnych (tzw rolki ze skórką) oraz wałki wykonane z pomarańczowej pianki, wysoce odpornej na zużycie. Wszystkie nasze rolki mocujemy na polimerowych, nisko-ścieralnych tulejach zapewniając im długotrwałą żywotność i zadowolenie klienta niezależnie czy etykietują kilkaset czy kilkadziesiąt tysięcy butelek na godzinę. Nasze rolki są wykonywane pod wymiar, wybraną twardość, aby Państwa maszyny mogły etykietować najbardziej efektywnie.